U76 Neo

Dviejų tvirtinimo taškų klubų ir šlaunų diržas

Dubuo yra labai svarbus užtikrinant taisyklingą laikyseną ir lemia galvos, liemens ir galūnių padėtį.

Taisyklinga laikysena:

  • natūrali stuburo ir galvos padėtis,
  • horizontali dubens padėtis,
  • pečiai truputį atitraukti dubens atžvilgiu.

Taisyklingai laikysenai užtikrinti taikomi įvairūs metodai, ir vienas pagrindinių – naudoti atitinkamus šlaunų diržus, garantuojančius tinkamą dubens padėtį ir užkertančius kelią dubens pakrypimui ir išsilenkimui, nes tai yra pagrindinė stuburo deformacijų atsiradimo priežastis.

U76 Neo“ – tai dviejų tvirtinimo taškų diržas asmenims, turinčius silpnus raumenis. Skirtas asmenims, turintiems kifozę su atgal pasvirusiu dubeniu. Tokie asmenys neretai nuslysta nuo vežimėlio ir todėl būtina užtikrinti jų apsaugą. Dviejų tvirtinimo taškų diržas taip pat tiks žmonėms, kuriems nustatytas dubens pakrypimas, itin dažnai atsirandantis skoliozės atveju. Diržas naudojamas tam, kad dubuo būtų pritrauktas prie sėdynės ir atlošo.

Diržai pagaminti iš aukštos kokybės perforuoto neopreno, kurio viena dalis padengta elastingu nailonu, o kita – laikra. Perforacija užtikrina atitinkamą vėdinimą.

KAIP PARINKTI DIRŽĄ:

Reikia išmatuoti atstumą tarp didesnių gumburų, kai asmuo sėdi (juosmens plotis). Tada pasirinkti dydį pagal žemiau pateiktus duomenis ir atsižvelgti į svorio pokyčius ir aprangą.

S (18–28 cm)

M (23–38 cm)

L (33–48 cm)

*Options and features may differ according to your country. Subject to technical changes.
NEOFLEX U76


VermeirenVermeiren on youtube


© 2018 Vermeiren Group
RPR Antwerpen 0427 753 964