U75 Neo

Keturių tvirtinimo taškų klubų ir šlaunų diržas

Dubuo yra labai svarbus užtikrinant taisyklingą laikyseną ir lemia galvos, liemens ir galūnių padėtį.

Taisyklinga laikysena:

  • natūrali stuburo ir galvos padėtis,
  • horizontali dubens padėtis,
  • pečiai truputį atitraukti dubens atžvilgiu.

Taisyklingai laikysenai užtikrinti taikomi įvairūs metodai, ir vienas pagrindinių – naudoti atitinkamus šlaunų diržus, garantuojančius tinkamą dubens padėtį ir užkertančius kelią dubens pakrypimui ir išsilenkimui, nes tai yra pagrindinė stuburo deformacijų atsiradimo priežastis.

Keturių tvirtinimo taškų juosmens ir šlaunų diržas

U75 Neo“ – tai keturių tvirtinimo taškų diržas, turintis stipresnį poveikį dubeniui ir skiriamas didesniu aktyvumu pasižymintiems asmenims, taip pat asmenims, turintiems lordozę su į priekį pasvirusiu dubeniu. Keturių tvirtinimo taškų diržas neleidžia dubeniui pasvirti į priekį. Taip pat tinka žmonėms su pakrypusiu dubeniu. Diržas naudojamas tam, kad dubuo būtų pritrauktas prie sėdynės ir atlošo.

Keturių tvirtinimo taškų diržo tvirtinimo prie vežimėlio specifika (diržas tvirtinamas prie vežimėlio vamzdžio kampe arba aukščiau) nulėmė jo formą. Tokiu būdu tvirtinamas diržas slenka aukščiau ant pilvo, todėl jis susideda iš dviejų papildomų dirželių, fiksuojamų prie rėmo sėdynės apačioje. Šie papildomi dirželiai pritvirtina diržą ir neleidžia jam nuslinkti.

Diržai pagaminti iš aukštos kokybės perforuoto neopreno, kurio viena dalis padengta elastingu nailonu, o kita – laikra. Perforacija užtikrina atitinkamą vėdinimą.

KAIP PARINKTI DIRŽĄ:

Reikia išmatuoti atstumą tarp didesnių gumburų, kai asmuo sėdi (juosmens plotis). Tada pasirinkti dydį pagal žemiau pateiktus duomenis ir atsižvelgti į svorio pokyčius ir aprangą.

S (18–28 cm)

M (23–38 cm)

L (33–48 cm)

*Options and features may differ according to your country. Subject to technical changes.
NEOFLEX U75


VermeirenVermeiren on youtube


© 2018 Vermeiren Group
RPR Antwerpen 0427 753 964