TRIGO S

Vežimėlis iš lengvųjų lydinių


Sulankstomas aktyvaus tipo vežimėlis.

Puikus universalus vežimėlis asmenims, kasdien užsiimantiems aktyvia veikla. Pagamintas iš aliumininių vamzdžių su trikampio formos skersiniu pjūviu, užtikrinančių konstrukcijos stiprumą ir atsparumą mechaniniams pažeidimams, galintiems atsirasti susidūrimo metu. Vežimėlis gali būti puikiai pritaikomas pagal svorį. Galimybių daugybė leidžia pritaikyti vežimėlį naudotojo individualiems poreikiams, ypač turint omenyje tai, kad vežimėlio svoris yra palyginti mažas.

„S“ versijos vežimėlis labiau sportinis. Pakojos sujungtos su rėmu. Pasirinkus rėmą, leidžiantį sulenkti kelius 80° kampu, stiprėja pojūtis, kad važiuojama sportiniu vežimėliu.

Unikalus galinių ratukų adapteris leidžia dar labiau pakeisti sunkio centrą tiek aktyviojo, tiek pasyviojo važiavimo metu, taip sėdynės aukštį nuo žemės. Patraukliausia yra funkcija, leidžianti reguliuoti ratų išvirtimo kampą nuo 0° iki 6°, ir tai – jau įprastoje įrangoje.

Vežimėlis pasižymi kompaktišku dydžiu sulanksčius ir mažu svoriu. 40 cm pločio sėdynę turintis paprastas vežimėlis sveria 11,4 kg su ratais, juos išėmus – tik 8,4 kg. Tai įspūdingas rezultatas, tad jis yra absoliutus lyderis sulankstomų aktyvaus tipo vežimėlių kategorijoje.

Dėl patvaraus ir tvirto rėmo, didelio pasirinktinai teikiamos įrangos pasirinkimo, galimybės dar labiau pakeisti sėdynės plotį ir gylį ir įvairių rėmo profilių vežimėlį galima pritaikyti beveik kiekvieno naudotojo poreikiams.

Didelis naujų ilgalaikių lakų spalvų pasirinkimas ir anoduoti elementai patenkins net reikliausių naudotojų poreikius ir užtikrins puikų įvaizdį.

 

Upholstery Color(s)
Frame Color(s)
                 
*Options and features may differ according to your country. Subject to technical changes.
TRIGO S

.

70

130

676-1046

460-660

457-945

300-500

380-510

320-500

>11

220-500

20°


VermeirenVermeiren on youtube


© 2018 Vermeiren Group
RPR Antwerpen 0427 753 964